Microsoft OneNote iPad Uygulamasını Yayınladı

    

Microsoft bugün Ofis programları dahilinde kullanıcılarına sunduğu OneNote uygulamasının iPad versiyonunu yayına aldı. Daha önce sadece iPhone için bu uygulamayı çıkartan Microsoft, kullanıcıların iPad deneyimlerinin artması sebebiyle bu uygulamayı çıkarma zorunluluğu hissetti.

Uygulamanın iPad versiyonu hem dikey konumda hem de yatay konumda kullanılabiliyor. Dikey konumda iken, iPhone versiyonuna benzer bir yapıda çalışan uygulama, yatay konuma getirildiğinde ekranın ikiye bölünmesi şeklinde çalışıyor. Uygulamada, -klasik hale geldiği gibi- ekranın sol tarafında klasörlerimiz, notlarımız yer alırken sağ tarafında ise not alanı yer alıyor.

Microsoft ID’niz ile oturum açarak giriş yaptığınız uygulamada, notlarınız otomatik olarak eşzamanlanabiliyor. İngilizce, Çince, Çekçe, İsveççe, İspanyolca, Rusça, Portekizce, Lehçe, Norveççe, Korece, Japonca, İtalyanca, Macarca, Yunanca, Almanca, Fransızca, Fince, Hollandaca, Danimarkaca, ve Türkçe olarak hizmet veren uygulamanın ücretsiz sürümünde maksimum 500 not saklayabiliyorsunuz. Dilerseniz, uygulamayı 14,99$’a yükseltebiliyorsunuz. Genel olarak iPad uygulamalarına göre yüksek ücret isteyen Microsoft, az satayım, öz satayım politikasından vazgeçmeyeceğe benziyor.

Microsoft OneNote iOS App

Microsoft OneNote iOS App

Microsoft OneNote iOS App

Microsoft OneNote iOS App

iOS App Kategorilerinde yayınlandı. , , .

Yorumlara kapatılmıştır.